بسمه تعالي

 

 

راهنماي پرداخت اينترنتي

 

با كمال مسرت به اطلاع كليه دانشجويان گرامي ميرساند طي هماهنگي كه با بانك ملت به انجام رسيده است دانشجويان عزيز ميتوانند مبالغ شهريه را از طريق پرداخت الكترونيكي به حساب واحد واريز نموده و در همان زمان در صورت مجاز بودن به انتخاب واحد و يا واقع بودن در زمان انتخاب واحد بلافاصله به اخذ واحد اقدام نمايند براي اين منظور فعاليتهاي ذيل مي بايست انجام پذيرد.

مرحله اول: از منوي سمت راست سايت گزينة پرداخت اينترنتي را انتخاب نمائيد.

 

 

در اين صورت مبلغ قابل پرداخت بطور اتوماتيك توسط سامانه شهريه محاسبه شده و به سايت بانك ملت ارسال مي گردد و پس از تائيد آن را انجام ميدهيد،

 

 

 

مرحله دوم:

در اين مرحله در صفحه سايت بانك ملت اطلاعات مربوط به شماره كارت رمز دوم كارت و رمز اينترنتي CVV2 از شما پرسيده مي شود. اگر از ملت كارت استفاده مي‌نمائيد نيازي به درج تاريخ انقضاي كارت نيست ولي اگر چنانچه از ساير كارتهاي عضو طرح شتاب استفاده مي نمائيد علاوه بر اطلاعات فوق مي‌بايست تاريخ انقضاي كارت خود را نيز وارد نمائيد، پس از ثبت اطلاعات فوق دكمة تائيد پرداخت را CLICK نمايئد.

    

 

 

مرحله سوم:

 در اين مرحله اطلاعات ارسالي شما پردازش شده و از حساب كارت شما در صورت داشتن موجودي كاسته شده و به حساب واحد واريز خواهد شد و به شما يك شماره رهگيري داده مي شود كه توصيه مي شود براي پيگيريهاي بعدي آنرا در جائي يادداشت فرمائيد.

 

 

 

مرحله چهارم:

در اين مرحله بازدن دكمه بازگشت به سايت فروشنده مجدداً به سايت انتخاب واحد بر ميگرديد و در صورتيكه زمان انتخاب واحد شما فرا رسيده باشد و مجاز به انتخاب واحد باشيد مي توانيد نسبت به اخذ واحد اقدام نمائيدضمناً اطلاعات مبلغ پرداختي شما با همان شماره رهگيري بصورت يك فيش در سيستم ثبت ميگردد كه در گزينه مشاهدة فيشها مي توانيد آنرا مشاهد نمائيد.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                              با آرزوي موفقيت شما

دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات

                                                  دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب